Plastik Kapı ve Pencere

  

Karpen,gedizpen plastik kapı ve pencere sistemlerinden dilediğinizi beğenin.Her sürüm kalite ve uygunluk açısından evinizin pvc plastik kapı ve pencere ihtiyaçlarını karşılamaya dönük olarak teknolojik ilerleme sağlayan Üretimle hazırlanmıştır.

S 80 PVC Pencere serisi:Profil cidar kalınlıkları 2,7 mm (+-0.2) toleranslar içinde üretilir.3 mm’den 40 mm kalınlığa kadar cam uygulanabilir.Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden etkilenmez, deforme olmaz ve özel tasarım.Lamine cam uygulaması ile 37 desibele kadar ses yalıtımı sağlar.siyah EPDM conta sayesinde kesinlikle sızdırmazlar.

S 75 PVC Pencere serisi:Profil cidar kalınlıkları 2,7 mm (+-0.2) toleranslar içinde üretilir.3 mm’den 40 mm kalınlığa kadar cam uygulanabilir.

S 70 PVC Pencere Serisi:Profil cidar kalınlıkları 2,7 mm (+-0.2) toleranslar içinde üretilir.32 mm kalınlığa kadar cam uygulanabilir.Lamine cam uygulaması ile 37 desibele kadar ses yalıtımı sağlar.Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden etkilenmez, deforme olmaz ve özel tasarım.siyah EPDM conta sayesinde kesinlikle sızdırmazlar.Profil yüzeyindeki 15º ve 40º’lik eğimler suyun tahliyesini hızlandırır.

S 60 PVC Pencere serisi:Profil cidar kalınlıkları 3 mm (-0.2) toleranslar içinde üretilir.32 mm kalınlığa kadar cam uygulanabilir.Lamine cam uygulaması ile 37 desibele kadar ses yalıtımı sağlar.

Lamine serisi PVC Pencere:RAL standartlarına uygun olarak yapılan hot-melt laminasyon tekniği ile kaplanan doğal ahşap desenli Gedizpen Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri, zengin kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleriyle özgün mimari ve özel dekoratif beklentilerinize ideal çözümler sunar

Çek Aç Sürme Sistemleri

Sürme Sistemleri

Giyotin Pencere Sistemleri

Katlanır Pencere Sistemleri

Pivot Pencereler

Çift Açılım Pencere Sistemleri

Tek Açılım Pencereler

Balkon Kapıları

Vasistas Açılım Pencereler

Kilitli Kapılar

Çift Kanat Açılım Pencere

PVC Sineklik Sistemleri

Plastik Tuvalet Kapıları

 

PREFABRİK EVLER

PREFABRİK EV   İMALAT MONTAJI

prefabrik ev

1-PROJE OLUŞTURMA

2-HAZIR PROJEDEN UYGULAMA

3-ÖZEL ÜRETİM

4-SERTEFİKALI GARANTİLİ MONTAJ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.603618.6781
Euro19.487919.5660
Hava Durumu
Videolar
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret203966