Çelik Kapılar

Ekonomik 1.sınıf kapının teknik özellikleri

KATALOĞU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sac aksamı : Kasa, Kanat 1.20 mm DKP sac olup, ara sacı 0.80mm DKP aacdan 3 adet 10 cm'lik kuşak sacdır.Kasa 3 çeşit üretilmekte olup (Ayarlı kasa,geçme kasa,sabit kasa) şeklindedir.Kasa içlerinde ayarlı kasalarda,kilit yerleri kapalı olup bütün kasa sistemlerinde kasa koruma demiri kullanılmaktadır.

MDF aksamı : Arkalı önlü 10 mm MDF olup taraklı ahşap adı verilen istenilen mnodellerde oyma olarak yapılmaktadır ve tek renktir,kaplama yoktur,kaplamalı+Laminat+Ponpon olarak değişme olanağı sunulmuştur.

Kilit aksamı : Kale monoblok olup, sistem barelli üst kilit cerman barel olup isteğe bağlı olarak değişkendir.

Aksesuar aksamı : Kullanılan aksesuarlar (Saten Aksesuar) komple pirinç mnalzemeden olupğ isteğe bağlı olarak değişkendir.

Fitil aksamı : Birinci sınıf kauçuk fitil olup ısı ve ses yalıtımı yapılmıştır.İsteğe bağlı olarak eşik fitili kullanılır.

Menteşe aksamı : Bu seirlerde kiş kapılşarda 3 adet 18 lik yağlanır Bilyalı menteşe kullanıp ayrıca menteşe aralarına birer adet topğlamda 3 adet pim ve tapa kullanılmnaktadır.

Metal boya aksamı : Boyalarımız 220 derece elektro statik toz boya ve tek renktir.

Paket aksamı : Ambalajlarımız kasa kanat arasında aşınmayı engelleyici balonlu naylon kompğle kapı üzerine giydirme balonlu naylon üzeri karton kullanılmaktadır.

KATALOK GALERİSİ  TIKLAYIN..!!!

PREFABRİK EVLER

PREFABRİK EV   İMALAT MONTAJI

prefabrik ev

1-PROJE OLUŞTURMA

2-HAZIR PROJEDEN UYGULAMA

3-ÖZEL ÜRETİM

4-SERTEFİKALI GARANTİLİ MONTAJ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.603618.6781
Euro19.487919.5660
Hava Durumu
Videolar
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret203966