Prefabrik Ev İmalatı ve Montajı

Prefabrik Ev İmalat ve Montajı
Adanakarpen firmamız Adana ve çevre il ilçelerinde Prefabrik ev ihtayaçlarınızı karşılayacak ekonomik ev projelerinize elternatif çözümler üretecek,depreme dayanıklı ve üzün ömürlü evler sunmaktadır.
Depreme dayanıklılığı, kısa sürede tamamlanabilmesi ve çevreci olması nedeniyle hafif çelik konstrüksiyon sistemiyle yapılan evler, ahşap ve betonarme binalara karşı büyük üstünlük sağlamaktadır. Çelik, inşaat taşıyıcı sisteminde, bilinen en elastik ve en güçlü malzemedir.Taşıma gücüne göre ağırlığı çok az olduğu için gelişmiş ülkelerde özellikler konut inşaatında betonarmeden vazgeçilmiş ve yerine daha modern hafif yapılar inşaa edilmeye başlanmıştır.
Peki Neden Hafif Çelik Ev ?
Montajı hızlıdır.Çok kısa sürede inşaat tamamlanır.Alıcıya, sabit fiyat garantisi sağlar.İşçiliğin büyük bölümü fabrikada yapıldığından hata payı minimum düzeydedir.
Depreme dayanıklıdır. Çelik konstrüksiyon villalar hafiflikleri sayesinde betonarme yapılara göre çok daha az miktarda deprem yüküne maruz kalırlar.
Çelik; yapıya etkiyen deprem yüklerini büyük ölçüde absorbe ederek oluşabilecek hasarları minimuma indirmekte, esnek davranışıyla deprem etkilerini azaltmaktadır.
Konstrüksiyon, galvaniz kaplı olduğundan paslanmaz.
Subasman haricinde betona ihtiyaç duymadığı için kış sezonunda inşaat imkanı sağlar.Kişiye özel tasarlanan projeler rahatlıkla uygulanabilir.Yapı; sağlam ve uzun ömürlüdür.
Tek katlı, dubleks, kapalı garajlı, verandalı, istediğiniz ölçülerde hayallerinizdeki tasarımlara olanak tanır.
Isı ve ses yalıtımı mükemmeldir.

Uygun Fiyat ve Zengin Proje-tasarım seçenekleri sunmaktayız.Prefabrik Ev çalışmaları için Bizimle iletişime geçin.

PREFABRİK EVLER

PREFABRİK EV   İMALAT MONTAJI

prefabrik ev

1-PROJE OLUŞTURMA

2-HAZIR PROJEDEN UYGULAMA

3-ÖZEL ÜRETİM

4-SERTEFİKALI GARANTİLİ MONTAJ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.603618.6781
Euro19.487919.5660
Hava Durumu
Videolar
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret203966