Metal Asma Tavan Sistemleri

1-METAL ASMA TAVANLARI

a) OTURMALI SİSTEM ASMA TAVAN Sistemin Avantajları çoktur.Dayanıklıdır.Hızlı Kurulumu sayesinde iş gücünden Servis Zamanından Tasarruf sağlar.
Genel amaçlı asma tavan panelidir. Her yerde ve her tür ölçüde rahatlıkla kullanılabilir. En hızlı montajı yapılabilen asma tavan panelidir.Bakımı ve temizliği Kolaydır.

b) GİZLİ TAŞIYICILI ASMA TAVAN SİSTEMİ:Sistem Avantajları:Pahlı Kenar Detayı,Çıtasız Görünüm
Yalnızca asma tavan panellerinin görünmesi isteniyorsa, gizli taşıyıcılı sistem tercih edilmelidir. Metal asma tavan sistemlerinin ilk ülkemize geleni ve ilk uygulanan şeklidir. Yüksek panel, taşıyıcı sistem ve işçilik maliyetlerinden ötürü günümüzde daha ziyade oturmalı ve sarkmalı sistemler tercih edilmektedir.

c) SARKMALI ASMA TAVAN SİSTEMİ:Sistem Avantajları,Hızlı Kurulum,3 Boyutlu Görünüm,Uzun Ömürlüdür.T Profil ile üç boyutlu görünüm elde edilmek istendiğinde kullanılan asma tavan sistemidir. 30*30 cm. boyutundaki paneller 10 m2 nin altındaki alanlarda tercih edilmelidir. 60*60 cm boyutlarındaki panellerin montajı için ideal asma tavan yüksekliği 3 metredir.

d) BASKILI OTURMALI ASMA TAVAN SİSTEMİ .Asma tavan yüksekliğinin 3 metrenin altında olan alanlarda tercih edilmelidir. Son derece hassas işlenmiş kenar detayı sayesinde tüm tavan yekpare gözükmekte; yüksek kalitede malzeme ve işçilik görünümü elde edilmektedir

 

PREFABRİK EVLER

PREFABRİK EV   İMALAT MONTAJI

prefabrik ev

1-PROJE OLUŞTURMA

2-HAZIR PROJEDEN UYGULAMA

3-ÖZEL ÜRETİM

4-SERTEFİKALI GARANTİLİ MONTAJ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.909415.9731
Euro16.730816.7979
Hava Durumu
Videolar
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret196875